Kevlar Hoodie Red Dam

995,00 kr

Storleksguiden Hoodie -dam

Storleksmått & Information
  • Storleksmått i cm.
  • Observera: Måttangivelse avser plagget, “inte” kroppen.
  • Mät ett likvärdigt plagg som ni har hemma som passar och jämför med vår måttabell.
Storleksguiden Hoodie Dam 34-52
Mått34/XS36/S38/M40/L42/XL44/2XL46/3XL48/4XL50/5XL52/6XL
A) ½ Bröstvidd / Chest46485052545658606264
B) ½ Midja / Waist42444648505254565860
C) ½ Höft / Hip35373941434547495153
D) Ärmlängd / Arm length65,566,567,568,569,570,571,572,573,574,5
E) Plaggets längd / Center back length68697071727374757677
F) Axelbredd / Cross shoulder39404142434445464748

Kevlar Hoodie Red Dam, hög kvalité

EAN: 7340097603030 Artikelnr: 3030 Kategorier: , ,
Den här webbplatsen använder sig av cookies. Cookies används för att allt ska fungera och för att du ska få en så bra e-handelsupplevelse som möjligt. Vi använder även cookies för att kunna ge dig bra och relevanta erbjudanden och produktrekommendationer.